Ski Bachledová dolina

Bachledka Ski & Sun je rodinným zimným rajom. Tohtoročnú zimnú sezónu na Vás čaká niekoľko noviniek.

Nový ohradený areál Bachledka Detský svet ponúka najväčšiu lyžiarsku školu v okolí – Gorgyho lyžiarska škola  a zábavu v podobe snowtubingu, minisánkovanie, minikolototoč a Snowcamp. Vaše deti naučia lyžovať ľahko a hravo naši profesionálni inštruktori a o tie najmenšie sa postaráme v Snowcampe. Lyžiarska škola obsahuje 2 dopravníkové lyžiarske pásy (24m a 100m), trasu postavenú z rozprávkových postavičiek a ďalšie zábavné metodické pomôcky aj pre tých najmenších, aby sa lyžovanie stalo zábavou pre všetkých. Lekcie si môžete vybrať individuálne alebo skupinové. Tento nový veľký detský areál sa nachádza na zjazdovke Hrebeň.

Na hrebeň a do Bachledka detského areálu sa vyveziete 10-miestnou kabínovou lanovkou Gondola Bachledka. Iba za 6 minút sa tak vyveziete pohodlne, bezpečne, v suchu a bez vetra z Bachledovej doliny až na vrchol Spišskej Magury. Zdatnejší lyžiari môžu využiť aj 4-sedačkovú lanovku Jezersko a ďalších 6 lyžiarskych vlekov, ktoré zaručia lyžovačku v troch navzájom prepojených dolinách.

Lyžiarske stredisko Bachledka Ski&Sun ponúka návštevníkom až 8,5 km zjazdoviek všetkých typov náročností. Na svoje si prídu milovníci upraveného manchesteru, ale aj tí, ktorých láka „freeride“. Počas sezóny je zasnežovaných a upravovaných celkom 6 km zjazdoviek.